Bazarové lyže, Strana 2

Pokud s lyžováním začínáte, vhodným řešením se mohou stát i bazarové lyže. Jedná se o citelně menší finanční investici. Nové lyže se vyplatí spíše těm, kteří už vědí, co si mají a chtějí koupit a sport je baví, tudíž mají jistotu, že sportovní vybavení využijí. Ti ostatní se rozhodně mohou uchýlit k tomu z druhé ruky. Až zjistíte, že jste si svahy opravdu zamilovali, není problém použité lyže znovu prodat a koupit si nové.

Bazar lyží se stává perfektním řešením i v případě těch nejmenších. I ty se zatím učí, tudíž nemá opodstatnění na začátku investovat příliš vysoké sumy. Pro dítě navíc má smysl brát v potaz i design. Až se motiv na lyžích omrzí, rodiče mohou pořídit jiné, aniž by to jejich peněženku významněji zatížilo.

U nás najdete kvalitní značkové produkty, použité lyže Atomic, dále oblíbené Rosignol a řadu jiných modelů. Vybírejte mezi lyžemi sjezdovými, na freeride i freestyle, vybere si tak opravdu každý lyžař. Všechny námi prodávané výrobky jsou navíc v prvotřídním technickém stavu po důkladném servisu.

 
990
749019907490
Značky
 
 
 
 
Délka
Oblouk
Pro
Stav
Úroveň
Vázání
Značky

Stránka 2 z 8 - 143 položek celkem

Další produkty

Stránka 2 z 8 - 143 položek celkem