Bazarové snowboardy

Nové vybavení na snowboard nemusí vždy být jediným řešením. Za mnoha okolností si úspěšně vystačíte i s tím použitým. Snowboard bazar je alternativou pro všechny, kteří si nechtějí prkno a další nezbytnosti půjčit, přesto nehodlají utrácet za nové. Touto cestou se často vydávají začátečníci, kteří si zatím nejsou jisti, zda je bude brázdění svahů na prkně bavit.

Pro srovnání, nové vybavení špičkové úrovně vás může vyjít i na desítky tisíc korun. Pečlivým výběrem ušetříte značné částky.

Druhou cílovou skupinou budou rodiče, kteří svým potomkům chtějí dopřát možnost se svézt a současně nechtějí do vybavení pro děti investovat mnoho peněz. Dítě totiž ze snowboardu během krátké doby odroste a potřebuje jiný, což znamená mnohdy nemalou investici. Konečná cena dětského i dospělého snowboardu z druhé ruky je primárně závislá na míře jeho opotřebování.

Poškrábání snowboardu je časem nevyhnutelné, příliš poškozené prkno však nelze doporučit. Poškrábání a tupé hrany značně snižují požitek z jízdy a omezují hlavně na umělém sněhu. Do bazaru snowboardů zamiřte především pro samotné prkno. Co se týče dalšího vybavení, tak vázání se zpravidla opravovat nevyplatí a rovněž boty je vhodnější koupit nové, aby seděly přesně na tvar vaší nohy.

 
1990
5590119905590
Značky
 
 
 
 
Stav
Velikost

Stránka 1 z 6 - 92 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 6 - 92 položek celkem